Nothing Phone 2a 29 Mayıs'ta Yeni Kırmızı ve Sarı Renk Seçenekleriyle Piyasaya Sürülebilir
Nothing Phone 2a 29 Mayıs'ta Yeni Kırmızı ve Sarı Renk Seçenekleriyle Piyasaya Sürülebilir
Son birkaç gün içinde Nothing, sosyal medyada Phone 2a'nın yeni renk seçeneklerini tanıttı.

Nothing Phone 2a, şirketin Salı günü yaptığı gizemli bir sosyal medya gönderisiyle ima ettiği üzere, 29 Mayıs'ta yeni Kırmızı ve Sarı renk seçenekleriyle piyasaya sürülebilir. Akıllı telefon başlangıçta iki renk seçeneği ile piyasaya sürülmüştü - Siyah ve Beyaz. Carl Pei liderliğindeki akıllı telefon üreticisi, tanıtımından birkaç ay sonra bütçe dostu akıllı telefonuna özel olarak Hindistan için yapılan üçüncü bir Mavi renk seçeneğini eklemişti. Nothing ayrıca, The Community Edition Project aracılığıyla akıllı telefon meraklılarının sunduğu bir tasarımı kullanacak olan Phone 2a'nın Topluluk Sürümü varyantını önümüzdeki aylarda piyasaya sürecek.

Nothing Phone 2a Beklenen Renk Seçenekleri

Bir X gönderisinde, resmi Nothing hesabı, "Özel bir şey. Yarın." şeklinde bir paylaşımda bulundu. Bu gönderi, her biri altıgen renk kodu, CMYK ve RGB sayıları ve RAL renk standardı gibi ayrıntıları içeren üç renk - Mavi, Kırmızı ve Sarı - içeren bir teaser görüntüsüyle birlikteydi.

Kriptik bir gönderiyle ilgili resmi olarak herhangi bir bilgi verilmese de, muhtemelen Phone 2a için sunulabilecek yeni renk seçeneklerine işaret etmektedir. Akıllı telefon, küresel olarak Siyah ve Beyaz renk seçeneklerinde bulunurken, yeni tanıtılan Mavi varyant yalnızca Hindistan'a özeldir.

Son birkaç günde, Nothing'in X hesabı, muhtemelen yeni renk seçeneklerinin açıklanmasına kadar merakı artırmak amacıyla birkaç gizemli gönderi paylaştı, ancak yeni renk seçeneklerinin sadece kozmetik değişiklikler getirmesi bekleniyor. Özellikle, Nothing ve Nothing India'nın X hesapları, "Nothing (R)" metnine kırmızı ve sarı noktalar eklenerek profil resimlerini değiştirdi.

Yaklaşan tanıtım için bir teaser, Flipkart'ta bir mikro site şeklinde yayında. Sayfa, "Güçlü bir şekilde benzersiz renklerin hikayesi" diyor ve "yakında gelecek" metnini taşıyor. Resmi olarak Phone 2a'dan bahsetmese de, ardışık metinlerde o belirli akıllı telefonun övgülerini listeliyor.

Nothing Phone 2a fiyatlandırması ve kullanılabilirliği

Nothing Phone 2a, Hindistan'da 8GB+128GB varyantı için Rs. 23.999, 8GB+256GB varyantı için Rs. 25.999 ve 12GB+256GB varyantı için Rs. 27.999 fiyatla satışa sunulmuştur. Üç renk seçeneğinde bulunur: Siyah, Mavi ve Beyaz. Akıllı telefon yalnızca Flipkart üzerinden satılmaktadır.

eMuhabir
Resmi Doğrulanmış Hesap

Hoş geldiniz! eMuhabir, güvenilir, tarafsız ve hızlı haber yayıncılığını benimseyen bir platformdur. Haberleri en doğru ve etkili şekilde sunma amacı güden eMuhabir ekibi, okuyucularına güncel ve çeşitli haber içerikleri sunmayı hedefler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://emuhabir.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!