"DAYANIŞMANIN ZAFERİ: BU BAŞARI HEPİMİZİN
"DAYANIŞMANIN ZAFERİ: BU BAŞARI HEPİMİZİN
Iğdır F.K. kulüp başkan yardımcısı Fazıl Alagöz

"DAYANIŞMANIN ZAFERİ: BU BAŞARI HEPİMİZİN"

Yürekler bir, kalpler bir olunca aşılmayacak engel yoktur. Çok zorlu bir lig sezonunun ardından, Play-Off sürecinde de büyük mücadeleler verdik ve sonunda finale yükselmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Iğdır ve Kastamonu’da oynadığımız maçlarda sahadan galibiyetle ayrılarak tüm Iğdır halkını sevince boğan teknik ekibimizi ve futbolcularımızı yürekten tebrik ediyorum.

Bu başarı, birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesidir. Bugüne kadar takımımıza her koşulda destek olan ve bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte nice başarılara ulaşacağımıza inancım tamdır.

Birlikte başardık, birlikte daha büyük hedeflere yürüyeceğiz. Başarıya ulaşmanın zorluklarla dolu yollarında, takım olarak gösterdiğimiz özveri ve inanç sayesinde aşılmadık engel bırakmadık.

Lig sezonunda karşılaştığımız zorluklara rağmen pes etmeyen ve her maçta yüreklerini ortaya koyan futbolcularımıza, teknik ekibimize sonsuz teşekkürler. Iğdır ve Kastamonu’da sahadan galibiyetle ayrılmak, bu sezonun en büyük hedeflerinden biriydi ve bu hedefe ulaşmak bizler için büyük bir gurur kaynağı oldu.

Bu zaferde emeği geçen herkese, özellikle her koşulda takımımıza destek veren büyük taraftarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Bizler, bir araya geldiğimizde ne kadar güçlü olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Başarılarımızın devamının geleceğine olan inancımla, hep birlikte daha büyük hedeflere yürüyeceğiz." dedi. Iğdır F.K. kulüp başkan yardımcısı Fazıl Alagöz

Tahir Kavri
Resmi Doğrulanmış Hesap

Medya Haber Gurubu Iğdır temsilcisi Tahir Kavri

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://emuhabir.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!